Recenze

Podívejte se na recenze od našich spokojených zákazníků.

Budeme rádi, když nám také napíšete recenzi. Můžete využít formulář níže.
Napsat recenzi

Recenze user

Alena Nováková 17.12.2020 | 14:55

Nechala jsem si vyrobit zahradní houpačku pro děti. Byla jsem nadmíru spokojená, pan Poruba nejen že houpačku vyrobil, zároveň nám ji ošetřil nátěrem. Musím umínit ještě šikovné a bezpečné provedení celé houpačky.

Recenze user

Jiří Kratochvíl 1.2.2020 | 9:21

Děkuji za realizaci zahradního hřiště. Jsem spokojen.

Vložení recenze
Budeme rádi když nám napíšete jak jste byli s naší prací spokojeni. Uveďte i zda chcete recenzi zveřejnit, či nikoli.

Kontaktní formulář

*
*
*
*

Účelem vyplnění a odeslání tohoto formuláře je zrychlení a zjednodušení komunikace s Vámi.

Tomáš Poruba chrání poskytnuté osobní údaje v souladu s předpisy ČR a EU (GDPR).

Ochrana osobních údajů

Přístupem na tyto stránky, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci poskytovaných služeb nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon.

Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky, dotazu či jiné služby a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému vyúčtování Vaší objednávky. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.